Şartlar ve Koşullar

Lütfen linuxdata.net tarafından işletilen https://www.linuxdata.net web sitesini kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun.

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen veya Hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir. Hizmete erişerek veya Hizmeti kullanarak bu Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişemezsiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar:

Hizmetimiz, linuxdata.net’e ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir. linuxdata.net, herhangi bir üçüncü şahıs web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve bunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, linuxdata.net’in, bu tür içerik, mal veya hizmetlerin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını da kabul ve beyan etmektesiniz. veya bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla. Ziyaret ettiğiniz tüm üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Bizimle İletişime Geçiniz:

Bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.